Progresywne kulki gejszy - stosowanie, efekty

Komfort życia seksualnego jest niesamowicie ważny dla każdej kobiety. Niewiele z nich zdaje sobie sprawę z tego, że ich kondycja może zostać poprawiona w prosty sposób. Chodzi oczywiście o użycie kulek gejszy.
Kulki dopochwowe, inaczej kulki gejszy, to gadżet w postaci jednej lub dwóch (rzadko więcej) kulek połączonych ze sobą cienką żyłką. Ich stosowanie ma na celu ćwiczenie mięśni Kegla, a także pochwy. To istotne, ponieważ właśnie wspomniane mięśnie odpowiadają często za nietrzymanie moczu wśród kobiet. Nierzadko zdarza się również, że kobieta nie czuje odpowiedniej przyjemności z seksu. Może to być spowodowane przebytą ciążą, predyspozycjami organizmu itd. Jednakże przez większy nacisk mięśni na prącie podczas penetracji, pochwa będzie odczuwała więcej bodźców, co przekłada się na większą przyjemność. Korzysta na tym także nie tylko kobieta, ponieważ jej partner również odczuje mocniejszą stymulację!

Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla dzielą się na dwa, zasadnicze rodzaje

Kulki biofeedback – Są stosunkowo lekkie, jednak w środku każdej kulki znajduje się niewielki ciężarek, który podczas ruchów kobiety powoduje niewielkie wibracje. Kulki progresywne – Te występują zwykle w postaci dwóch kulek o różnych rozmiarach. Nierzadko stosuje się je jako urozmaicenie gry wstępnej.

Kulki progresywne – doskonałe niemal dla każdej kobiety

Ten rodzaj jest propozycją uniwersalną. Po pierwsze, gwarantuje wszystkie efekty stosowania kulek gejszy. Po drugie, jest świetnym dodatkiem do zmysłowych chwil z partnerem. Do tego podobne kulki występują w różnych postaciach (pod względem wagi), dlatego zarówno niedoświadczone, jak i starsze stażem użytkowniczki mogą z nich korzystać. My do ćwiczeń polecamyJe Joue - Progresywny zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla, są one wykonane z wielką precyzją dzięki czemu, w pełni spełniają swoje zadanie.

Opinie o kulkach gejszy:

Po porodzie czułam, że nie czuję już takiej przyjemności z seksu. Z tego powodu postanowiłam kupić najlepsze kulki gejszy. Dlatego wybrałam markę Fun Factory i muszę powiedzieć, że trening jest nie tylko skuteczny, ale też niesamowicie przyjemny. Do tego cena za produkty jest wyjątkowo niska. Polecam, również sceptykom
Michalina
Długo zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogłabym zwiększyć swoje doznania podczas seksu. Poczytała trochę o mięśniach Kegla, dlatego szybko zaopatrzyłam się w kulki gejszy. Kiedy efekt w końcu nadszedł, nie mogłam się nadziwić, że chwile w łóżku mogą być aż tak przyjemne. Serdecznie polecam!
Andżelika
Testowałam już kilka produktów na mięśnie Kegla, ale najlepsze kulki gejszy, jakie testowałam, to te podwójne. Niesamowicie polecam. Wcześniej miałam problem z nietrzymaniem moczu, a po kilku miesiącach treningu kłopot jakby wyparował :) Warto też powiedzieć, że to wyjątkowo tanie gadżety, zwłaszcza biorąc pod uwagę skuteczność.
Kamila

A digital studio crafting beautiful branding experiences.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type scrambled it to make a type specimen book.