Kulki gejszy fun factory SMARTBALLS DUO

Jeżeli chcesz cieszyć się lepszą kondycją swoich mięśni dna miednicy, to istnieje kilka sposobów na to, by uporać się z tą sytuacją. Zapisywanie się na drogie warsztaty nie jest jednak konieczne, ponieważ dzisiaj każda kobieta może kupić wyjątkowy gadżet, jakim są kulki gejszy Smartballs. Firma Fun Factory od dawna dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty, jednak wspomniane kulki są nadto popularne!

Kulki Gejszy Smartballs

Wyprodukowane przez Fun Factory kulki gejszy Smartballs to niesamowity przyrząd do ćwiczenia mięśni Kegla. Posiada estetyczny wygląd przyciągający uwagę. Są to kulki podwójne, czyli złożone z dwóch kul połączonych ze sobą cienką żyłką. Model posiada także sznureczek ułatwiający aplikację. Każdy element stworzono z wysokiej jakości materiału, który jest hipoalergiczny, a więc może być stosowany nawet przez osoby z bardzo wrażliwą skórą. My polecamy zakup ze sklepu Erotic-med.pl, produkt znajdziecie pod adresem Kulki Fun Factory SMARTBALLS DUO.
Ważną cechą tego modelu jest umieszczenie przez producenta we wnętrzu każdej kulki niewielkiego ciężarka, który zacznie wibrować na skutek każdego ruchu kobiety. Jednocześnie jest to wspomożenie treningu, ale też zapewnienie użytkowniczce przyjemności.
Przed rozpoczęciem zabawy warto zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z tego powodu poleca się używanie wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Te kulki bowiem są wykonane z silikonu medycznego, dlatego inne żele nawilżające mogą przyczynić się do zniszczenia gadżetu.
Jeżeli jesteś zainteresowana to musisz też wiedzieć, jak z niego korzystać. Na samym początku pokryj kulki lubrykantem, a następnie umieść je w sobie. Trening nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy, że będziesz wykonywała zwyczajne, codzienne czynności, takie jak sprzątanie, spacerowanie itd. Kulki będą już wtedy ćwiczyły Twoje mięśnie Kegla. Rób to przez kilkanaście minut dziennie.

Opinie o Kulkach gejszy Fun Factory SMARTBALLS DUO

Miałam długo problem z nietrzymaniem moczu. Dopiero kiedy kupiłam kulki smartballs okazało się, że na mój problem jest to skuteczne „lekarstwo. Do tego cena kulek jest na każdą kieszeń, dlatego poleciłam je już kilku koleżankom. Polecam też w celu samego treningu, ponieważ seks robi się przyjemniejszy. To najlepsze kulki gejszy na świecie!
Daria
W mojej opinii najlepsze kulki gejszy to smartballs od Fun Factory. Mają w środku malutki ciężarek, dlatego delikatnie wibrują podczas stosowania, co jest niesamowicie przyjemne! Do tego dochodzi fakt, że ich cena jest wyjątkowo niska. Używam od kilku miesięcy i jestem pod wielkim wrażeniem. Każda kobieta powinna je mieć!
Marcelina
O kulkach gejszy słyszałam już dawno, jednak uważałam, że nie są mi potrzebne. Dostałam smartballs z okazji urodzin od przyjaciółki, więc stwierdziłam, że czemu by nie spróbować :) Jestem pod wielkim wrażeniem, bo teraz mój seks z chłopakiem jest jeszcze ciekawszy! On również odczuwa większą przyjemność!
Kasia

Kulki gejszy, a mięśnie Kegla

Kulki gejszy trenują mięśnie, ponieważ niejako zmuszają je do ciągłego zaciskania. Dzięki temu pomagają w przypadku problemu z nietrzymaniem moczu. Mięśnie Kegla wpływają także na komfort podczas seksu. Bardziej zaciśnięta pochwa to klucz do większej satysfakcji nie tylko kobiety, ale też jej partnera!